Четвертий львівський алгоритмічний таборі Algorithmic Leo Camp 2024

Заставка до заходу

Перша в Україні сучасна платформа автоматичного тестування та проведення змагань зі спортивного програмування Алготестер разом із кафедрою систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» запрошують учнівські та студентські команди у складі 2–3 осіб з 12 по 17 серпня взяти участь у Четвертому львівському алгоритмічному таборі Algorithmic Leo Camp 2024.

Цьогоріч табір проходитиме у навчально-оздоровчому таборі Університету «Політехнік-2» (смт Славське, вул. Івана Франка, 49). Кожна команда має складатись із двох або трьох учасників, що навчаються в одному закладі освіти (вищої, професійної, фахової або середньої). Команда обирає свого капітана, який здійснює реєстрацію.

Цього року участь у таборі є безоплатною, проживання та харчування – за кошт учасників. Після заповнення реєстраційної форми організатори повідомлять наявні варіанти для розміщення команди на базі «Політехнік-2» та інформацію щодо організованого харчування.

Відкриття табору відбудеться у понеділок, 12 серпня, початок о 10:00. Заїзд команд – 11 серпня.

Докладніше – на сайті Алготестер