Професор кафедри електронної інженерії Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки, д.т.н. Павло Стахіра взяв участь у вебінарі «Грантові можливості програми «Горизонт Європа», організованому Проєктним офісом Університету і FIT-4-NMP, та розповів про досвід міжнародного науково-технічного співробітництва з європейськими закладами вищої освіти.
Павло Стахіра зазначив, що зараз триває проєкт у рамках програми PEOPLE міжнародного обміну науковими кадрами імені Марії Кюрі «Горизонт 2020» (назва проєкту – «Неметалеві емітери для джерел світла нового покоління МЕГА»). Проєкт інноваційний, він об’єднує 10 наукових університетів і провідних підприємств органічної електроніки, що виробляють органічні світлодіоди для новітніх систем освітлення та дисплейних технологій. Основним завданням у рамках цього проєкту тут, у Львівській політехніці, є розроблення та створення органічних приладів на основі європейських матеріалів і тестування їхніх характеристик з метою подальшої комерціалізації. Відтак набуваємо досвіду з міжнародної технологічної кооперації.
На завершення професор Павло Стахіра порадив молодим науковцям від початку своєї діяльності надавати перевагу й подаватися насамперед на індивідуальні міжнародні проєкти. Набувши таким чином досвід у виконанні індивідуальних міжнародних проєктів, у майбутньому можна значно збільшити шанси виграшу більш глобальних проєктів.