Кафедра захисту інформації Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології та львівська ІТ-компанія UnderDefense запрошують студентів Університету до участі в інтернатурі.
Інтернатура UnderDefense – це ввідний безкоштовний практичний курс у кібербезпеку тривалістю до 9 місяців для студентів профільних навчальних закладів Львова та України, який допоможе отримати цінні практичні й актуальні навички, а також навчить, як протистояти новим викликам у цій динамічній сфері.
Що чекатиме на учасників курсу?
- Навчання за моделлю EDIP, фокус на практику та роботу в командах.
- 2 лекції на тиждень тривалістю 60–120 хв онлайн у післяробочий час.
- Охоплення – Linux, Windows, Network, Cloud, Python, Compliance, Pentest, SOC.
- Після проходження Core курсу – поділ учасників на напрями і закріплення за менторами, залучення до реальних досліджень (research) i проектів.
- Після лекцій – домашнє/практичне завдання або Quiz.
- В кінці кожного курсу – практичне тест-завдання.
- Доступ до лекторів, експертів, інструкторів, курсів та матеріалів для самонавчання.
- Найкращим – працевлаштування і сприяння в подальшому розвитку.
Участь у навчанні можуть брати:
- студенти спеціальності «Кібербезпека»;
- спеціалісти, які закінчили навчання;
- вмотивовані люди, які хочуть змін на краще у своєму житті та країні загалом.
Реєстрація триває до 27 лютого.
Докладніше про компанію та навчання можна дізнатися на онлайн-презентації, що відбуватиметься 22 лютого 2023 року з 17:00.
Коротко про компанію
UnderDefense – львівська ІТ-компанія, що надає послуги та консалтинг у напрямі кібербезпеки для клієнтів з Європи, Північної Америки та всього світу, здійснює захист організацій від зломів та витоків інформації, проведення кібероперацій із нападу і захисту.
Напрями роботи компанії:
- Defense – Security Operational Center (захищено більш ніж 47000 девайсів у режимі 24/7), Incident Responce, virtual CISO, Cybersecurity Development;
- Offense – Pentest (більше ніж 140 пентестів щорічно).
Партнерами компанії є такі гіганти як Microsoft, Splunk, IBM тощо. Команда працює над розробкою власного унікального SaaS-продукту.
«Віддавати і ділитися знаннями – це наша маленька місія. Ми віримо в силу community. Українці, об’єднавшись, досягають небачених висот та створюють інновації. Ми хочемо задавати нову планку якості, до якої треба прагнути. Ми постійно шукаємо нові таланти, які б найкраще змогли реалізовувати себе в кібербезпеці», – кажуть у компанії.