Львівський центр надання послуг міжнародної аудиторської фірми «ПрайсуотерхаусКуперс» (PwC Lviv SDC) нагородив студентку магістратури кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Ольгу Стецюк престижною стипендією в розмірі 20 000 гривень на весняний семестр 2023/2024 навчального року.
Стипендію надано за високий рівень знань і навиків з аудиту, фінансового аналізу та англійської мови.
Ініціатором запровадження стипендії від міжнародної аудиторської фірми з «великої четвірки» і співорганізатором піврічного змагання за неї був професор кафедри обліку та аналізу Володимир Чубай.
![Ольга Стецюк з колегами](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/12/29/para/gallery/oa-stec-131223.jpg?itok=nnG-z4o4)
![Ольга Стецюк з колегами](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/12/29/para/gallery/oa-stec-pwc.jpg?itok=toc2Btv6)