Олег Бервецький закінчив Інститут механічної інженерії та транспорту. Навчався за спеціальністю «автомобілі та автомобільне господарство», на відмінно захистив магістерську роботу, був уважний, дисциплінований, талановитий. У перший день повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини й боронив нашу країну від окупантів.
На кафедрі автомобільного транспорту згадують про свого випускника тільки найкраще. Кажуть, що він був здібним і талановитим студентом, світлою, порядною людиною.
«Олег Бервецький загинув як справжній воїн – у боротьбі за нашу волю та незалежність. Він був доброю, приємною, усміхненою та життєрадісною людиною й поклав своє життя за кожного з нас. Висловлюємо щирі співчуття його рідним і близьким. Нашим обов’язком є пам’ятати про кожного українського героя, бо саме завдяки їхнім щоденним подвигам, їхній неймовірній жертовності та самовідданості ми сьогодні маємо можливість жити, навчатися, працювати», – зазначили на кафедрі автомобільного транспорту.
Як повідомила Львівська міська рада, Олег Бервецький народився у Львові в багатодітній сім’ї, був старшим із синів. Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі № 100. Закінчив вище професійне училище № 20 міста Львова, згодом здобував освіту в Національному університеті «Львівська політехніка». Упродовж десяти років працював інженером 1-ї категорії у структурній одиниці «Львівенергоавтотранс» Приватного акціонерного товариства «Львівобленерго». Додатково навчався в Українській академії друкарства. Захоплювався велоподорожами, гірським туризмом, церковним співом.
У перший день повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив її територіальну цілісність і суверенітет у лавах 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України. Брав участь в операції зі звільнення міста Лиман Донецької області. В Олега Бервецького залишилися дружина та двоє синів, батьки, сестри, брати.
Життя хороброго воїна обірвалося в листопаді 2022 року. Попрощалися з військовослужбовцем у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, а поховали Героя на Личаківському кладовищі.