13 березня 2023 року в рамках профорієнтаційної роботи відбулася зустріч учнів 11-го класу Стрийського ліцею імені Героя України Тараса Бобанича та вчительки фізики Уляни Городецької з представниками навчально-педагогічного складу кафедри електронної інженерії Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Львівської політехніки. Викладачі кафедри провели для учнів та вчителя ознайомчо-пізнавальну екскурсію по оновлених лабораторіях, продемонстрували роботу нового сучасного обладнання й розповіли про базові принципи роботи наявного технологічного та вимірювального обладнання.
Учні з цікавістю слухали інформацію про переваги навчання в Національному університеті «Львівська політехніка», особливості підготовки здобувачів освітньо-професійної програми «Електроніка», організацію навчального процесу, можливості працевлаштування випускників кафедри. А також дізналися багато цікавого про студентське життя та дозвілля в Університеті.
![Фото із зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/16/para/gallery/eli-33593887013961026244803014067064586009903987n.jpg?itok=Wpr7pxpt)
![Фото із зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/16/para/gallery/eli-3361495672039910256548322962180571177771044n.jpg?itok=QahIoh1g)
![Фото із зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/16/para/gallery/eli-336346809229639742871789691834529929813777n.jpg?itok=0Tt_gl_X)
![Фото із зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/16/para/gallery/eli-33648652965146093485698374738819485228411494n.jpg?itok=V0GV5mOX)
![Фото із зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/16/para/gallery/eli-3365213091329036330616544324438893662116174n.jpg?itok=io5ulpVE)
![Фото із зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/16/para/gallery/eli-33651611935448753324578293133617591884056176n.jpg?itok=Xp8ySXMH)