28 березня 2023 року кафедра фінансів, обліку і аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки організувала серед студентів-фінансистів конкурс презентацій «Як підвищити рівень фінансової обізнаності серед молоді України» (тема рекомендована Національним банком України).
Конкурс відбувся у рамках Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week). Студенти-фінансисти групи ФБ-45 підготували цікаві доповіді у вигляді презентацій.
Кращими було визнано презентації Андріани Підгайної («Як фінансова грамотність впливає на фінансовий добробут держави»), Лілії Татух («Фінтех у банківському секторі України») і Дарії Черняєвої («Перспективи використання штучного інтелекту в Україні»).
Захід відбувся з ініціативи Лева Кльоби – доцента кафедри фінансів, обліку і аналізу Львівської політехніки.
![Скріншот із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-11.jpg?itok=lwzdhzIt)
![Скріншот із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-12.jpg?itok=JC96bGJM)
![Фото із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-2.jpg?itok=Q5MZOU56)
![Скріншот із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-3.jpg?itok=_bGOr8eQ)
![Фото із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-4.jpg?itok=vW9rOfPc)
![Фото із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-5.jpg?itok=6Y5tQNtg)
![Скріншот із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-6.jpg?itok=e6KiMHxU)
![Фото із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-7.jpg?itok=sYGXFUvG)
![Фото із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-8.jpg?itok=AnSHx9m2)
![Фото із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-9.jpg?itok=34oA-VIm)
![Фото із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-20230328111425.jpg?itok=qMQ8lflQ)
![Скріншот із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-znimok-ekrana-2023-03-28-151821.jpg?itok=EGR1aSMC)
![Скріншот із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-znimok-ekrana-2023-03-28-151943.jpg?itok=7swGS2fo)
![Скріншот із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-znimok-ekrana-2023-03-28-152046.jpg?itok=I1gOkcF6)
![Скріншот із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-znimok-ekrana-2023-03-28-154506.jpg?itok=REF1t-Vh)
![Фото із презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/3/29/para/gallery/foa-zobrazhennyaviber2023-03-2811-26-41-037.jpg?itok=s9R2nsrg)