Міжнародна літня школа «Моделі сучасної комунікації» за участю викладачки американського університету

Заставка до заходу

Успішна комунікація в сучасному світі надзвичайно важлива.

• Як стати хорошим спікером?
  • Як комунікувати в міжкультурному просторі?
  • Як розпізнати маніпулятивні стратегії та фейкові новини?

Відповіді на ці та інші запитання пропонує Міжнародна літня школа «Моделі сучасної комунікації». Спікери – викладачі кафедри прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки та колега з американського університету Реджіс.

Керен Кордова – старша розробниця навчальних програм з десятирічним досвідом роботи з урядом, неприбутковими організаціями, університетами та організаціями, підтриманими Організацією Об’єднаних Націй. Її основний досвід пов’язаний з комунікацією зі студентами, де вона проводила численні курси для аспірантів та бакалаврів. Як старший викладач упродовж понад 20 років в університеті Реджіс вона викладала курси з міжкультурної, маркетингової, організаційної та міжособистісної комунікації.

Заняття школи відбуватимуться 12–21 червня 2023 року з 16:00 до 17:30 на платформі Zoom.