Проєкт Erasmus+ Jean Monnet Module QMSEEI

У 2022 році кафедрою ІВТ було виграно міжнародний освітній проєкт Erasmus+ Jean Monnet Module, який фінансується Європейським Союзом.

Назва проєкту: European Experience in Implementing Quality Management Systems for Products and Services (Європейський досвід впровадження систем управління якістю продукції та послуг).

Project: 101085516 — QMSEEI — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH

ТЕРМІН РЕАЛІЗАЦІЇ проєкту: 3 роки (з 01.10.2022 до 30.09.2025)

Call: ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH
Topic: ERASMUS-JMO-2022-MODULE
Тип гранту: ERASMUS Lump Sum Grants
Орган, що надає грант: European Education and Culture Executive Agency

Метою проєкту є пропагування європейської ідеї та поширення європейських студій в Європі та Україні.

 

16 листопада 2022 року відбулось урочисте відкриття проєкту, на якому з вітальним словом виступили Андрій Павлів – начальник управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку Львівської міської ради. Від керівництва Національного університету «Львівська політехніка»: Наталія Чухрай – проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, Микола Микийчук – директор Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, а також Тетяна Бубела – завідувачка кафедри інформаційно-вимірювальних технологій та Алла Іванишин – координаторка та керівник проєкту – доцент кафедри інформаційно-вимірювальних технологій.

Відкриття проєкту Відкриття проєкту Відкриття проєкту

16 листопада 2022 року відбулось урочисте відкриття проєкту

Тренінг 1

В межах проєкту заплановані та реалізуються певні активності.

Проведено перший із серії трьох запланованих тренінг. Тема тренінгу – «Європейський досвід впровадження систем управління якістю продукції та послуг». Захід відбувався упродовж двох днів у змішаній формі (очній і дистанційній). До участі зареєструвалося близько 70 осіб.

Його цільова аудиторія – представники підприємств, організацій, закладів вищої освіти, які цікавляться питаннями управління якістю в різних галузях, тобто і надавачі послуг, і ті, хто випускає продукцію, позаяк міжнародні європейські стандарти, про які йшлося, універсальні для всіх галузей. Детальніше – ТРЕНІНГ 1

Також https://lpnu.ua/news/u-politekhnitsi-vidbuvsia-treninh-za-mizhnarodnym-proiektom-erasmus-iakyi-orhanizuvala-kafedra

VI Міжнародна науково-практична конференція „Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи”

У межах виконання проєкту відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція „Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи” (16-17 листопада 2023 року).

Конференція організована з метою заохочення діалогу між академічним світом і суспільством, підвищення рівня поінформованості суспільства з європейської інтеграції, поширення знань про євроінтеграційні процеси, активізації науково-теоретичних дискусій та громадських обговорень, поширення досвіду та кращих практик європейських країн щодо розробки і впровадження систем управління якістю продукції та послуг, розвитку міжнародної наукової співпраці, обміну досвідом та знаннями, визна­чення основних завдань і тенденцій щодо вирішення проблем управління якістю в освіті та промисловості.

Конференція проходила у змішаному форматі – офлайн у Львівській політехніці та онлайн з використанням Microsoft Teams.

На конференцію прийнято 171 тези доповідей від 322 авторів з різних навчальних закладів, наукових установ та організацій, як України, так і з-закордону (Польща, Швейцарія, Індія, США).

Загалом учасники із 96 різних організацій, зокрема: 75 навчальних закладів та 21 компаній і підприємств.

Доповіді були представлені на пленарному та двох секційних засіданнях:

Секція 1. Європейський досвід впровадження систем управління якістю продукції та послуг в освіті і промисловості;

Секція 2. Інформаційно-вимірювальні технології, стандартизація, сертифікація, управління якістю в освіті і промисловості

За результатами конференції опубліковано Тези доповідей

Для забезпечення зворотного зв’язку після закінчення конференції було проведено опитування цільових груп (викладачі, науковці, студенти, аспіранти, докторанти, керівники, представники підприємств та організацій) за допомогою Google Form. Учасники дуже високо оцінили організацію і проведення конференції, а також висловили зацікавленість вивченням європейського досвіду з питань управління якістю продукції і послуг.

Детальніше на сайті конференції: https://science.lpnu.ua/uk/qm-2023

Сайт проєкту: https://lpnu.ua/qmseei
Фейсбук сторінка проєкту: https://www.facebook.com/profile.php?id=100088537088820

Конференція Конференція Конференція Конференція Конференція Конференція Конференція

VI Міжнародна науково-практична конференція „Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи”

Тренінг 2

14–15 березня 2024 р. в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся черговий (другий) тренінг «Вивчення європейського досвіду впровадження систем управління якістю освітніх послуг» в рамках міжнародного освітнього проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module 101085516 — QMSEEI — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH „European Experience in Implementing Quality Management Systems for Products and Services” („Європейський досвід впровадження систем управління якістю продукції та послуг”).

В роботі тренінгу взяли участь представники Управління освіти Львівської міської ради, представники закладів освіти, наукових установ та неформальної освіти.

За два дні роботи тренінгу було виголошено доповіді досвідченими фахівцями кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Національного університету «Львівська політехніка», а також фахівцями – Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.3. Ґжицького, Органу сертифікації персоналу Української асоціації якості (Київ), ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» (Київ), ДП «НДІ «Система» (Львів), підприємства «Leoni Wiring Systems» (Стрий) та Школи програмування Webskill (Львів).

На тренінг зареєструвалось 274 особи із 95 освітніх і наукових організацій України.

Учасники високо оцінили організацію та зміст тренінгу. Результати зворотного зв'язку свідчать, що учасники вважають тренінг актуальним, змістовним і корисним, захід проведений на високому рівні, доцільно продовжувати проведення таких заходів в подальшому та сподіваються на продовження співпраці і обмін досвідом.

 

Тренінг 2 Тренінг 2 Тренінг 2 Тренінг 2 Тренінг 2 Тренінг 2

Тренінг 2

   

        Сайт проєкту: https://lpnu.ua/qmseei
        Фейсбук сторінка: Qmseei

Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union nor EACEA can be held responsible for them

Оновлено 8 місяців 3 тижні тому