З 15 квітня до 20 травня 2021 року заплановано провести серію вебінарів українською та англійською мовами для вчених і редакторів наукових видань.
Вебінари будуть присвячені питанням взаємодії з базами даних ScienceDirect та Scopus, висвітлюватимуть процедури відбору та критерії, за якими здійснюється відбір видань для індексування, роботу з профілями вчених та установ у Scopus, можливості використання аналітичного інструмента SciVal для пошуку грантів і оцінювання діяльності вчених та установ. Лектори – експерти компанії Elsevier Катажина Ґаца-Зайонц, Бартломей Вєнцковскі, Кейт Патирак і тренер Elsevier Марина Назаровець.
Інформація, яку буде розглянуто під час вебінарів, стане в пригоді керівникам закладів вищої освіти та наукових установ, редакторам і членам редколегій наукових видань, науковим співробітникам, аспірантам і студентам. Учасники також зможуть отримати електронні сертифікати про участь, що можна завантажити після проходження відповідного вебінару на платформі BrightTALK.
Програма вебінарів
- Тема 1. Критерії та процес відбору журналів у Scopus: семінари для редакторів та видавців наукових видань (англійською мовою)
16 квітня, 11:00, реєстрація.
22 квітня, 14:00, реєстрація. - Тема 2. 10 способів заощадити час та зусилля із Scopus (англійською мовою)
15 квітня, 12:00, реєстрація. - Тема 3. Здійснюйте нові відкриття, поєднуючи можливості Scopus та ScienceDirect (українською мовою)
22 квітня, 10:00, реєстрація. - Тема 4. SciVal для дослідників – гранти. Як використовувати бібліометричні дані з метою пошуку грантів? (англійською мовою)
22 квітня, 12:00, реєстрація. - Тема 5. Профілі автора та установи у Scopus (українською мовою)
6 травня, 10:00, реєстрація. - Тема 6. Пошук інформації у Scopus (українською мовою)
20 травня, 10:00, реєстрація. - Тема 7. SciVal для дослідників – напрям оцінювання, як шукати інформацію? (англійською мовою)
20 травня, 12:00, реєстрація.
Докладніше – на сайті Міністерства освіти і науки України.