Компанія KPMG запрошує студентів і випускників економічних та фінансових спеціальностей на відкриту онлайн-лекцію

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка заходу

До початку нового турбулентного навчального року KPMG в Україні підготувала відкриту онлайн-лекцію для студентів і випускників економічних та фінансових спеціальностей на тему «Обрання професії починається з пізнання свого внутрішнього потенціалу та розуміння свого покликання».

9 вересня на зустрічі з керівником відділу корпоративних фінансів є можливість:

• поспілкуватися з експертом у сфері інвестицій та ринків капіталу, співвласником KPMG в Україні;
  • дізнатися про те, де шукати мотивацію для навчання;
  • зрозуміти, чому інвестиції у себе – це найцінніший вклад;
  • почути про навички, які варто формувати протягом навчання в університеті;
  • дізнатися про те, що потрібно для побудови успішної кар’єри в консалтингу;
  • перевірити актуальність виразу «Спочатку ти працюєш на заліковку, а потім вона працює на тебе» у професійній кар’єрі.

Компанія KPMG в Україні запрошує всіх охочих доєднатись до лекції на платформі Microsoft Teams. Початок о 15:30.