29 грудня на кафедрі органічної хімії Національного університету «Львівська політехніка» проведено круглий стіл на тему «Створення сучасних полімерних систем доставки лікарських препаратів». У його роботі взяли участь наукові групи під керівництвом:
- д.х.н., професора, п.н.с. науково-дослідної теми ДБ/СОРБ Володимира Самарика (кафедра органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка»);
- академіка НААН України, д.вет.н., професора Василя Влізла (кафедра внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького);
- д.с.-г.н., с.н.с., завідувача лабораторії Дмитра Остапіва (лабораторія молекулярної біології та клінічної біохімії Інституту біології тварин НААН України).
Були присутні директор Технопарку Національного університету «Львівська політехніка» Андрій Стояновський як фахівець економічно-виробничих процесів та к.б.н., с.н.с. Роман Остапів (Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок).
В рамках круглого столу відбулось обговорення успіхів у створенні полімерних систем, зокрема на основі псевдополіамінокислот, для доставки лікарських препаратів, було продемонстровано результати досліджень, проведених у згаданих закладах. Також під час круглого столу обговорено перспективи подальшої роботи в цій галузі досліджень та окреслено напрями подальшої співпраці.
У заході також братили участь:
- наукові співробітники лабораторії молекулярної біології та клінічної біохімії Інституту біології тварин:
- Марія Козак – к.б.н., с.н.с.;
- Юлія Боднар – к.б.н., м.н.с.;
- Ірина Петрух – к.вет.н., с.н.с.;
- Наталія Кузьміна – к.б.н., н.с.;
- співробітники кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького:
- Любов Слівінська – д.вет.н., професор, завідувач кафедри;
- Андрій Щербатий – к.вет.н., доцент;
- Микола Личук – к.вет.н., доцент кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики.