Осіння школа «Європейський досвід розвитку стартапів для українських університетів» завершена. В Осінній школі було проведено 30 годин тренінгів та обміну досвідом, залучено 8 іноземних тренерів (Prof.Aard Groen, Dr.Lyubomyr Matsekh, Dr. Tomas Rehmet, Prof. Stephen Wittkopf, Stefan Schandera, Dr. Piotr Boulange, Dr.Sraszek Alwaziak, Liudmyla Frydrych).
В Осінній школі взяли участь студенти Львівської політехніки та партнерських університетів, представники академічного середовища, засновників стартапів, винахідники, студенти закладів профтехосвіти. Загалом в усіх заходах Осінньої школи взяли участь 159 унікальних учасників, з яких 90 отримали сертифікат учасника (участь у 75% тренінгів).
Учасники тренінгів дізналися про Європейські практики започаткування та розвитку стартапів, механізми фреймінгу проблем, напрямки і інструменти залучення коштів у стартап, способи визначення рівня ринкової, технологічної та інноваційної готовності продукту стартапу, способи співпраці з бізнес-ангелами в Німеччині та ЄС загалом, особливості фандрейзингу і ведення переговорів з інвесторами, дізналися багато інформації про програми і фонди підтримки підприємництва в ЄС та європейські екосистем стартапів.
Учасники ознайомились із досвідом Нідерландів, Німеччини, Швейцарії, Польщі, Данії та Швеції у розвитку стартапів, дізналися про участі в інноваційній екосистемі ЄС та як вони можуть до неї долучитися.
Реалізація Осінньої школи дала змогу налагодили співпрацю з іншими проектами ЄС в Україні: DISCO та EIT Jumpstarter. Результати і можливості цих проектів були представлені учасникам Осінньої школи.
Якщо вас цікавить подальша участь в проекті, реєструйтеся за посиланням на участь у тренінгах з розвитку стартапів та Весняній школі EUSLink.