До 1 листопада 2019 року триває прийом заявок на конкурс соціально-наукових проектів у рамках Програми «Львів науковий» на 2020 рік.
Після обрання переможців Керівною Радою Програми (не пізніше ніж через місяць після завершення приймання заявок) результати будуть опубліковані на сайті Львівського конференц-бюро та Львівської міської ради.
На реалізацію конкурсу з міського бюджету виділяють 250 тисяч гривень. Конференції-переможці конкурсу отримають фінансову підтримку у розмірі до 25 тисяч гривень.
Для цього потрібно:
- детальніше ознайомитися з положеннями програми «Львів науковий», критеріями відбору;
- подати пакет документів:
- заявку на участь у конкурсі за обов’язковим погодженням з ректором чи проректором вищого навчального закладу або директором науково-дослідної установи;
- склад організаційного комітету заходу, який подається на конкурс;
- програму заходу, затверджену організаційним комітетом, вищим навчальним закладом або науково-дослідною установою;
- підтвердження участі у заході доповідачів (місцевих, національних та міжнародних), виступ яких планується під час проведення заходу (наприклад, роздруківка електронного листа з підтвердженням спікера про участь у заході).
Терміни відбору:
- 2.09 – 1.11.2019 – приймання заявок;
- до 3 грудня – оголошення результатів.
Основні критерії відбору переможців:
- статус заходу;
- кількість учасників;
- приналежність до асоціації;
- наявність конференції в міжнародній асоціації ICCA;
- ротація між країнами;
- фінансовий внесок заявника.
Заявки на участь надсилати за адресою: 79008, м. Львів, площа Ринок, 1, офіс 416. ЛКП «Львівське конференц-бюро».
Програма «Львів науковий» діє вже 3 роки і стимулює розвиток наукової, освітньої, культурної, медичної діяльності та конференц-індустрії, що разом дають додану вартість усьому міському середовищу міста. За цей час наукові інституції міста подали 130 заявок на конкурс соціально-наукових проектів. Профінансовано 35 заходів на загальну суму 750 тисяч гривень. Найбільше переможців серед таких сфер діяльності: фізика, хімія, біологія, комп’ютерні науки, медицина, міжнародні відносини, право, культура.