У межах профорієнтаційної роботи викладачі кафедри ФАЗХ відвідали 13 навчальних закладів Львова та області

Кафедра фізичної, аналітичної та загальної хімії Львівської політехніки
Фото із зустрічі з учнями

У межах програми професійно-орієнтаційної роботи впродовж осіннього семестру працівники кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії Інституту хімії та хімічних технологій з метою залучення талановитої молоді на навчання до Національного університету «Львівська політехніка» відвідали 13 навчальних закладів міста Львова та області, де провели зустрічі з педагогічними колективами та учнями випускних класів:

• Щирецької ЗЗСО І-ІІІ ступенів (доц. Олійник Л.П.);
  • НВК «Середня ЗОШ-ліцей», м. Моршин (проф. Макота О.І.);
  • середньої ЗОШ № 49 м. Львова (доценти Гринчук Ю.М та Коваль І.З);
  • середньої ЗОШ № 65 м. Львова (доц. Мельник Г.В.);
  • Східницької ЗЗСО 1–3 рівнів, Бориславської ЗОШ № 5, ПЗЗСО ліцей ІТ СТЕП СКУЛ, м. Львів, СЗШ № 3, м. Львів (доц. Кочубей В.В.);
  • ліцею Львівської МР м. Львова (проф. Сергеєв В.В.);
  • ліцею № 37, м. Львів (доц. Герасимчук С.І.);
  • середньої ЗОШ № 40, м. Львів, НВК «Софія», м. Львів, та Львівської гімназії «Євшан» (доценти Полюжин І.П., Гумінілович Р.Р., Комаренська З.М.).

Зустрічі були спрямовані на надання допомоги учням у визначенні й виборі майбутньої професії, яку можна отримати, навчаючись у Львівській політехніці. Викладачі надали презентаційну інформацію про інфраструктуру Університету, про умови навчання і проживання, а також про можливості відпочинку у спортивно-оздоровчих таборах.

Значну увагу було приділено висвітленню умов професійної підготовки і можливостям майбутнього працевлаштування випускників Інституту хімії та хімічних технологій. Майбутніх абітурієнтів ознайомили зі спеціальностями, які викладають на 11 кафедрах ІХХТ, їхнім змістом і наповненням, можливістю займатися науковою роботою, а в подальшому стажуватися у наукових закладах Європи та США, серед яких:

• Університет м. Клемсон (США);
  • Університет Північної Дакоти (м. Фарго, США);
  • Інститут макромолекулярної хімії (м. Прага, Чехія);
  • Університет Анрі Пуанкаре (м. Нансі, Франція);

та багато інших.

Чимало учнів виявили зацікавленість до можливості навчатися у Львівській політехніці. Найбільше запитань стосувалися умов вступу, переліку конкурсних предметів, наявності місць державного замовлення і вартості навчання, конкурсу абітурієнтів 2021 року на хімічні спеціальності.

Фото із зустрічі з учнями Фото із зустрічі з учнями Фото із зустрічі з учнями Фото із зустрічі з учнями