У Науково-технічній бібліотеці Львівської політехніки відбудеться концерт пам’яті Євгенії Зарицької

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Афіша заходу

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на концерт лауреатів І обласного конкурсу академічного вокалу імені Євгенії Зарицької «Окрилена піснею», який відбудеться 18 жовтня 2024 року в читальному залі за адресою вул. Професорська, 1.

У концерті пам’яті оперної співачки Євгенії Зарицької візьмуть участь Марія Ревтова, Роман Гринишин, Лев Павлишенко, Віталіна Хороз, Софія Руда, Ірина Стецько, Софія Стецик, Юлія Каплун, Сергій Гущак, Ярослав Романко, Ірина Пазиняк, Андрій Іжик-Сембратович, Соломія Соломонович, Софія Патицька, Вероніка Газдун, Володимир Кравчук, Анастасія Пешко.

Запрошена спеціальна гостя – Олександра Марич, викладачка вокального відділу та концертмейстерка-вокалістка концертмейстерського відділу Львівського музичного фахового коледжу імені Станіслава Людкевича, лауреатка багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Ведуча – Лариса Кожушко.

Вхід вільний. Початок о 17:30.