24 жовтня 2024 року команда проєкту «Забезпечення академічної свободи та інклюзії шляхом цифровізації» (AFID) провела загальнонаціональний промозахід, присвячений Віртуальному інклюзивному кампусу (VIC). На цій зустрічі виконавці проєкту презентували курси, які пропонуватимуть слухачам у VIC із використанням сучасних цифрових інструментів.
Варто зазначити, що цільовою аудиторією кампусу є слухачі з різноманітними здібностями та потребами, а також студенти й дорослі, які прагнуть розвинути професійні компетентності. Під час зустрічі викладачі-розробники розповіли про ідею курсів, їхню структуру, тематичне наповнення та результати навчання. Водночас автори курсів окреслили родзинки кожного із пропонованих курсів та звернули увагу присутніх на їхній прикладний характер.
Захід відвідало більше 150 учасників, із них понад 50 представляли Національний університет «Львівська політехніка». Під час зустрічі присутні викладачі мали змогу як обмінятися досвідом викладання курсів з використанням цифрових інклюзивних інструментів, так і відповісти на запитання потенційних слухачів – учасників VIC. На завершення присутнім було продемонстровано процедури зарахування на курси у VIC.
На цьому етапі реалізації проєкту AFID курси у VIC відкриті для реєстрації учасників із закладів вищої освіти, що є виконавцями проєкту, зокрема Національного університету «Львівська політехніка», Державного торговельно-економічного університету, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».
Від Львівської політехніки курси презентували професори кафедри менеджменту та міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Ігор Олексів, Вікторія Харчук та Роман Шуляр, а також доцентка кафедри Галина Лема.