11 березня 2021 року в Інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» для наукових та науково-педагогічних працівників старший викладач кафедри економіки і маркетингу, кандидат педагогічних наук Оксана Калінська провела тренінг-перезавантаження «Використання НЛП-прийомів як важлива складова міжособистісної комунікації».
Варто зазначити, що НЛП або нейролінгвістичне програмування – досить хитка тема для тренінгу, адже її можна розглядати з різних напрямів: хтось скаже, що це напрям у психології, хтось назве це псевдонаукою, інші вважають, що НЛП є певними психотехнологіями маніпулятивного маркетологічного спрямування, для когось НЛП – це інструкція для «особистісного зростання». І всі ці твердження можна вважати правильними… А ще одне з визначень НЛП звучить так: формула моделювання геніальності – моделювання успішних навичок успішних людей.
Викладачам Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки на тренінгу-перезавантаженні «Використання НЛП-прийомів як важлива складова міжособистісної комунікації» вдалося відчути можливі варіанти використання певних елементів нейролінгвістичного програмування на практиці. Завдяки невимушеній атмосфері, сміливості, щирості та відкритості викладачів під час виконання вправ та завдань була спроба відчути деякі елементи впливу НЛП-прийомів.
Після закінчення тренінгу початковий скептицизм сприйняття теми луснув як мильна булька… А це означає, що прийоми НЛП працюють, що б там хто не говорив. Результат їхнього використання – гарний настрій та позитивні щирі емоції, а подекуди й здивування після закінчення тренінгу. Принаймні, байдужих не залишилося!