22 квітня 2021 року представники кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних і соціальних наук Львівської політехніки взяли участь у лекції єднання «Інформація озброює, технології єднають, культура гармонізує».
Головною метою заходу були:
- активізація освітньо-наукового співробітництва;
- обмін практичним досвідом підготовки фахівців гуманітарного профілю, зокрема спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у закладах вищої освіти Києва, Полтави, Вінниці, Волині, Івано-Франківська, Львова, Одеси, Тернополя та інших міст;
- привернення уваги провідних освітніх осередків до нових перспектив, що відкриваються на українському ринку освітніх послуг, зокрема внутрішньої академічної мобільності;
- демонстрація позитивних змін у формуванні позитивного іміджу спеціальності в Україні та за її межами.
Організатором заходу був Західноукраїнський національний університет (м. Тернопіль).
Під час заходу в.о. завідувача кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, к.т.н. Олександр Марковець представив унікальність освітньої програми «Соціальні комунікації та інформаційна діяльність» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», а саме її міждисциплінарний характер, який консолідує знання галузі шляхом застосування технологій документних комунікацій у соціальних системах та аналітичного опрацювання інформації у сховищах даних, веб-сервісах та соціальних медіа в професійній галузі.
Доцент кафедри СКІД, к.філ.н., доцент Марія Комова наголосила на інноваційності включення дисциплін, які формують фахові компетенції та програмні результати щодо використання засобів соціальних комунікацій у галузі інформаційної, бібліотечної та архівної справи. Доцент Наталія Вовк продовжила думку про унікальність освітніх програм кафедри, наголосивши на обов’язковому залученні до перегляду ОП стейкхолдерів, головно – випускників програми. Тетяна Білущак, доцент кафедри СКІД, презентувала інтерактивну складову освітніх компонентів ОП «Соціальні комунікації та інформаційна діяльність», зокрема студентські проєкти – віртуальні виставки.
Висловлені учасниками дискусії пропозиції щодо розвитку спеціальності будуть враховані групою розробників ОП під час її оновлення.