Освітня діяльність кафедри

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів здійснює підготовку фахівців на денній та заочній формах навчання за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за такими освітніми програмами:

  1. Освітньо-професійна програма «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
  2. Освітньо-професійна програма «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти.
  3. Освітньо-наукова програма «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» третього (освітньо-наукового - PhD) рівня вищої освіти.

Навчальна робота кафедри спрямована на забезпечення високої якості освіти й передбачає повне та своєчасне виконання навчальних планів та програм. Значну увагу НПП кафедри приділяють якості проведення аудиторних занять. На кафедрі розробляються навчально-методичні комплекси та робочі програми з усіх наявних навчальних дисциплін. Навчально-методичні комплекси навчальних дисциплін розміщені у віртуальному навчальному середовищі Львівської політехніки, що дозволяє використовувати навчальний контент у дистанційному форматі та забезпечує покращення якості навчального процесу. 

При підготовці здобувачів вищої освіти використовується студентоцентрований підхід до вибору методів і форм навчання. Для його реалізації використовуються різноманітні методи, засоби та технології навчання. Заняття проводять з використанням інтерактивних методів, ситуаційних вправ, ділових ігор, виконанням тестових завдань, проведенням дискусій, круглих столів. Для забезпечення лекційних, практичних та лабораторних занять у розпорядженні кафедри є необхідне обладнання (мультимедійний проектор, дидактичні матеріали).

Усі навчальні дисципліни, що викладаються на кафедрі, забезпечені навчальною та навчально-методичної літературою, конспектами лекцій, довідковою та інформативною літературою.

На кафедрі існує практика залучення роботодавців, професіоналів-практиків та експертів в галузі підприємництва та торгівлі до реалізації освітнього процесу, зокрема:

  1. періодичного залучення до навчальних занять професіоналів-практиків, представників роботодавців, експертів галузі: 
  • Наталію Чоловську голову Львівської міської громадської організації «Екотерра»
  • Мирославу Гавриляк інспектора з контролю якості продукції Компанії ТОВ «Альянс Маркет»;
  •  представників Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів: Володимира Горчина головного спеціаліста відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини,  Романа Сімонова головного спеціаліста відділу ринкового та метрологічного нагляду управління, Олесі Штибень начальника відділу у сфері дотримання антитютюнового законодавства та контролю за рекламою
  • представників Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області: Олени Михальчук начальниці відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг, Михайла Нуцковського спеціаліста відділу, Галини Ковалевич головної спеціалістки сектору контролю за регульованими цінами
  • Олесі Огородник митного брокера компанії ТзОВ «Смарт Вей Логістик»
  • Артема Геворкяна, випускника кафедри ПЕЕТ, директора та співзасновника ТЗОВ «АНКО Україна»;
  •  Олексія Федорчака  розробника програмного забезпечення IT-компаніях SMSwords (США) та Trosthelden (Німеччина))
  • представників ПАТ«Кредобанк»: Віктора Гальчинського директора департаменту комунікацій KredoBank, Ірини Паук менеджерки з персоналу відділу управління трудовими відносинами, Олександри Шири головної фахівчині відділу підбору та адаптації персоналу;
  1. організації зустрічей з стейкхолдерами:
  1. проведення виїзних навчальних занять та  навчальних екскурсій у:
Оновлено 3 місяці 2 тижні тому