ДФ 35.052.015 |
Кушпіт Уляна Володимирівна |
015 Професійна освіта (за спеціалізаціями») |
15.09.2020 р. |
ДФ 35.052.014 |
Корж Галина Іванівна |
015 Професійна освіта (за спеціалізаціями») |
15.09.2020 р. |
ДФ 35.052.011 |
Хабюка Андрія Ярославовича |
015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) |
14.09.2020 р. |
ДФ 35.052.016 |
Пукало Марія Ігорівна |
015 Професійна освіта (за спеціалізаціями») |
14.09.2020 р. |
ДФ 35.052.005 |
Болібрух Наталія Борисівна |
081 Право |
11.09.2020 р. |
ДФ 35.052.013 |
Іващишин Ганна Степанівна |
192 Будівництво та цивільна інженерія |
04.09.2020 р. |
ДФ 35.052.012 |
Завада Ярина Ігорівна |
052 Політологія |
03.09.2020 р. |
ДФ 35.052.018 |
Гутів Богдан Ігорович |
081 Право |
28.08.2020 р. |
ДФ 35.052.004 |
Катишева Вікторія В’ячеславівна |
101 Екологія |
22.07.2020 р. |
ДФ 35.052.009 |
Кобрин Надія Зіновіївна |
011Освітні, педагогічні науки |
21.07.2020 р. |
ДФ 35.052.008 |
Запотічна Марія Іванівна |
011Освітні, педагогічні науки |
21.07.2020 р. |
ДФ 35.052.007 |
Гузій Іванна Степанівна |
015 Професійна освіта (за спеціалізаціями») |
21.07.2020 р. |
ДФ 35.052.006 |
Ковальчук Софія Віталіївна |
081 Право |
11.07.2020 р. |
ДФ 35.052.003 |
Рудницький Іван Львович |
081 Право |
28.02.2020 р. |
ДФ 35.052.002 |
Матяшовська Роксолана Юріївна |
081 Право |
17.02.2020 р. |
ДФ 35.052.001 |
Кереуш Дар'я Іванівна |
193 Геодезія та землеустрій |
23.01.2020 р. |
118 |
Широн Юлія Олегівна |
073 Менеджмент |
|
89 |
Гіць Іванна Іванівна |
275 Транспортні технології (за видами) |
|
121 |
Гут Тарас Павлович |
152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна |
|
124 |
Журавський Євгеній Вікторович |
161 Хімічні технології та інженерія |
|
127 |
Назаркевич Ігор Богданович |
152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка |
|
130 |
Мельников Сергій Олександрович |
171 Електроніка |
|
119 |
Дзяний Назарій Ростиславович |
125 Кібербезпека та захист інформації |
|
122 |
Берестов Руслан Володимирович |
152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна |
|
125 |
Мисак Павло Васильович |
192 Будівництво та цивільна інженерія |
|
128 |
Чемерис Дмитро Вікторович |
153 Мікро- та наносистемна техніка |
|
88 |
Лаврів Мар'яна Мирославівна |
035 Філологія |
|
120 |
Артемук Сергій Ігорович |
152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна |
|
123 |
Гринишин Ксенія Олегівна |
161 Хімічні технології та інженерія |
|
126 |
Лукашевський Юрій Олегович |
281 Публічне управління та адміністрування |
|
129 |
Качурак Юрій Михайлович |
171 Електроніка |
|