ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-вимірювальні технології»

Заставка до конференції

З метою сприяння формуванню молодої наукової еліти України, розвитку міжнародної наукової співпраці, визначення основних завдань і тенденцій в сучасних інформаційно-вимірювальних технологіях кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології запрошує взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційно-вимірювальні технології», яка відбудеться 13–14 листопада 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» у змішаному форматі.

До участі в конференції запрошують представників підприємств (організацій), студентів, аспірантів, докторантів, викладачів і співробітників закладів вищої освіти, вчених та всіх охочих.

Тематика конференції

1. Теоретичні основи інформаційно-вимірювальних технологій
  2. Кіберфізичні системи
  3. Інформаційно-вимірювальні технології у робототехніці
  4. Засоби вимірювань вимірювань, контролю, діагностики та тестування
  5. Метрологія, якість, стандартизація та сертифікація
  6. Метрологічна діяльність
  7. Цифровізація забезпечення якості продукції, товарів, послуг

Для участі потрібно до 31 жовтня 2024 року зареєструватися на сайті конференції та завантажити електронні версії заявок і тез доповідей.

Докладніше – на сайті конференції