ІІІ Всеукраїнська інтернет-конференція «Управління персоналом у системі менеджменту організацій»

Заставка до конференції

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Управління персоналом у системі менеджменту організацій: тенденції та перспективи розвитку», яка відбудеться 31 травня 2024 року.

Конференція працюватиме за секціями:

1. Управління персоналом: світоглядні засади та цілі майбутнього;
  2. Сучасні стратегії та інструментарій HR-менеджменту;
  3. Нові ідеали, компетенції та професійні знання на ринку праці – як умова якісного відтворення людського капіталу.

Для участі у конференції потрібно не пізніше 20 травня 2024 року надіслати на електронну адресу оргкомітету konf.mpa@ukr.net тези доповіді та відомості про автора, а також пройти реєстрацію.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.