Літня школа для учнів старших класів «Прокачай свої Soft Skills»

Заставка Літньої школи

Літня школа для учнів старших класів «Прокачай свої Soft Skills» має на меті допомогти підліткам та юнакам і дівчатам краще зрозуміти себе, свої психологічні бар’єри, які можуть заважати здійснювати ефективну комунікацію, презентувати себе в новій групі, розкривати свої здібності.

В організації та проведенні вебінарів братимуть участь студенти ІІІ курсу спеціальності «Психологія», аспіранти і викладачі кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки.

Літня школа відбуватиметься з 9 до 16 червня 2022 року онлайн на платформі Zoom. Участь безкоштовна. Лінк буде надіслано учасникам після реєстрації перед початком Літньої школи. Організатори запрошують учнів 9–11 класів.

Для участі у школі необхідна реєстрація.