Регіональний бізнес-вебінар «Наближення до стандартів ЄС та можливості для українського бізнесу: досвід Західного регіону»

Фрагмент афіші заходу

Команда проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) запрошує студентів та викладачів долучитися до регіонального бізнес-вебінару «Наближення до стандартів ЄС та можливості для українського бізнесу: досвід Західного регіону», який відбудеться 3 жовтня 2024 року.

Захід проходитиме в гібридному форматі та об’єднає представників бізнесу, влади й академічної спільноти довкола обговорення питань євроінтеграційних прагнень України та перспектив розвитку Західного регіону на шляху до стандартів ЄС у різних сферах економіки.

Бізнес-вебінар орієнтований також на студентів і викладачів, які цікавляться питаннями євроінтеграції, економіки, бізнесу, бізнес-дипломатії та можливостями використання європейського досвіду для економічного розвитку територіальних громад Західного регіону України.

Роботу вебінару передбачено в трьох секціях:

1. Львівщина – лідер за втіленням євроінтеграційних реформ;
  2. Наслідки втілення Європейського зеленого курсу для українського бізнесу в Західному регіоні;
  3. Досягнення кліматичної та екологічної стійкості Західних областей України в рамках транскордонних форматів співпраці та євро регіонів.

Місце проведення заходу: аудиторія 214 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок роботи о 10:00.

Реєстрація

Приєднуйтесь до заходу і станьте частиною євроінтеграційних змін у своєму регіоні!