Третя онлайн-школа Youth Diplomacy Hub для школярів, абітурієнтів і студентів

Фрагмент афіші заходу

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» спільно із Інтелектуальним навчально-науковим центром професійно-кар’єрної орієнтації Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у Третій онлайн-школі «Youth Diplomacy Hub: Дипломатія заради миру».

Захід організовано з метою передавання досвіду, практичних навичок представниками дипломатичних та консульських служб, державними службовцями та громадськими діячами студентам спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», ознайомлення з особливостями консульських і дипломатичних відносин, формування у молоді розуміння викликів у сфері сучасної дипломатії, підвищення рівня фахових знань, необхідних для успішного кар’єрного росту молодих фахівців.

До участі в заході запрошують також учнів загальноосвітніх закладів, які цікавляться сферою дипломатичної діяльності і в майбутньому планують отримати фах міжнародника.

Участь у заході, зокрема, братимуть:

• Людмила Чекаленко Дмитрівна – д. політ. н., професор, завідувач кафедри зовнішньої політики і дипломатії Дипломатичної академії при МЗС України;
  • Андрій Юраш – Надзвичайний і Повноважний Посол України у Ватикані, український релігієзнавець, політолог, експерт з питань державно-церковних взаємин, соціології та географії релігії, східної християнської традиції, державної етнополітики, прав національних меншин;
  • Юрій Марусик – науковий співробітник Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Старший лейтенант Марта Шутурма – офіцер 2 регіонального відділу управління двостороннього військового співробітництва Головного управління військового співробітництва і верифікації Збройних Сил України.

Захід відбуватиметься 24–26 лютого 2022 року (15:00–17:00) на платформі Google Meet.