Вебінар «Грантові можливості програми «Горизонт Європа» від Проєктного офісу Львівської політехніки

Заставка заходу

5 травня 2022 року відбудеться вебінар «Грантові можливості програми «Горизонт Європа» від Проєктного офісу Львівської політехніки. Організатори мають на меті активізувати проєктні ініціативи працівників Університету й ознайомити учасників із можливостями грантової програми «Горизонт Європа».

Упродовж вебінару учасники зможуть:

• дізнатися про нові грантові можливості програми «Горизонт Європа»;
  • отримати інформацію про актуальні конкурси, пов’язані з їхньою сферою зацікавлень;
  • поспілкуватися з координаторами проєктів, які отримали фінансування від програми «Горизонт 2020» (попередниці програми «Горизонт Європа»);
  • отримати можливість підтримки проєктної ідеї в рамках проєкту FIT-4-NMP.

Захід відбуватиметься для:

• науково-дослідних працівників;
  • викладачів;
  • інноваторів і розробників інноваційних технологій та сервісів.

Вебінар проводить Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» у співпраці з проєктом FIT-4-NMP за підтримки Національних контактних пунктів «Інформаційно-комунікаційні технології» та «Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар’єри».

Орієнтовна тривалість події – 90 хвилин, місце проведення – платформа Zoom.

Участь у заході можлива за умови попередньої реєстрації.

Початок заходу о 15:00.