VІ Міжнародна конференція «Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства»

Заставка до конференції

Кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту запрошує взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства», яка відбудеться 10–11 жовтня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

До участі в заході запрошують науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, а також фахівців-практиків у сфері бухгалтерського обліку, аналізу, аудиту.

Конференція працюватиме за секціями:

1. Сучасний стан та проблеми обліково-аналітичного забезпечення системи менеджменту підприємства;
  2. Розвиток обліково-аналітичних процедур в інформаційному забезпеченні сталого розвитку економіки;
  3. Обліково-аналітичне забезпечення розвитку суб’єктів цифрової економіки;
  4. Сучасні тенденції та перспективи розвитку бухгалтерської професії та фахової освіти;
  5. Історичні аспекти розвитку бухгалтерського обліку;
  6. Контроль і аудит в системі обліково-аналітичного забезпечення менеджменту підприємства.

Докладніше – на сайті конференції