Академічний обмін і наукова співпраця для безпеки та розвитку громадянського суспільства в Європі

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) запрошує студентів-бакалаврів, магістрів, докторантів, постдокторантів, науковців, викладачів до участі у програмі з академічного обміну та наукової співпраці для безпеки і розвитку громадянського суспільства в Європі.

Цілі програми:

• науковий діалог і розуміння щодо дослідження та запобігання конфліктам;
  • дослідження таких тем як процеси демократизації, верховенство права, ефективне врядування, захист меншин або розвиток громадянського суспільства щодо цільових країн;
  • встановлення обміну та мереж між німецькими й іноземними університетами, студентами та молодими вченими;
  • транскордонний академічний обмін та професійне співробітництво.

Організатори фінансують участь у конференціях, зустрічах, семінарах, спеціалізованих курсах, семінарах, навчальних поїздках або літніх школах, а також короткі стипендії для виконання навчальних і дослідницьких проєктів у країнах-партнерах та/або Німеччині.

Крайній термін подання заявок – 2 вересня 2024 року.