Днями начальник Львівського регіонального управління УкрСиббанку BNP Paribas Group Нестор Боднар і представники Вінницького регіонального управління разом з викладачами кафедри фінансів провели лекційне заняття для студентства щодо стратегічного розвитку банківської системи України.
Приємно зазначити, що в УкрСиббанку BNP Paribas Group працює багато випускників Львівської політехніки – як підсумок цей банк є лідером у рейтингу стійкості банків.
Було домовлено про подальші зустрічі з метою компетентного навчання майбутніх фахівців банківської сфери і стажування та працевлаштування випускників кафедри фінансів в УкрСиббанку BNP Paribas Group.
![Нестор Боднар проводить лекційне заняття для студентства](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/img20191114143035.jpg?itok=ElIr4Fjg)
![Нестор Боднар проводить лекційне заняття для студентства](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/img201911141431371.jpg?itok=4Fg_yn3t)
![Нестор Боднар проводить лекційне заняття для студентства](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/img20191114143147.jpg?itok=9-p5jhnP)
![Нестор Боднар проводить лекційне заняття для студентства](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/11411.jpg?itok=j5OKEXkt)
![Нестор Боднар проводить лекційне заняття для студентства](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/25/para/gallery/21411.jpg?itok=Eh_P8ZZ-)