Alumni.Live: онлайн-зустріч з випускником Львівської політехніки Романом Кошовським

Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки
Роман Кошовський

Вже стало традицією запрошувати випускників до Альма матер, щоб вони могли познайомитись із сучасним студентством. Група зв’язків з випускниками Львівської політехніки продовжує серію зустрічей Alumni.Live, у яких обговорює важливі й актуальні теми, додає порцію натхнення та мотивації.

Гостем чергової онлайн-зустрічі стане Роман Кошовський – бізнес-аналітик у компанії SoftServe, засновник YouTube-каналу та подкасту «Запали цілі», співзасновник сервісу для управління й аналізування інвестицій FIREkit. Під час зустрічі йтиметься про виникнення інтересу до тематики фінансів та практичного інвестування, що таке концепція FIRE і чому вона важлива для досягнення фінансової свободи.

Зустріч відбудеться 29 квітня 2024 року, початок о 14:30.

Вмикайтесь у зазначений час на сторінці Львівської політехніки в Інстаграмі!