Асистентка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Мар’яна Сеньків 16–17 грудня взяла участь у підсумковій українсько-польській конференції «Об’єкти історико-культурної спадщини: туристичний аспект» у рамках проєкту «Популяризація туристичних об’єктів Першої угорсько-галицької залізниці», виступивши з доповіддю «Туризм і діджиталізація як ключові передумови сталого розвитку культурних ландшафтів України».
Конференція відбулася у гібридному форматі одночасно у Львові та Перемишлі й стала завершальним заходом проєкту в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine. Організатори конференції – громадська організація «Лінія102.ЮА», Західноукраїнський ресурсний центр та Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu.
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/21/para/gallery/tur-pol-1.jpg?itok=iTRv3A0_)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/21/para/gallery/tur-pol-20.jpg?itok=PvQTntZK)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/21/para/gallery/tur-pol-3.jpg?itok=FTKvhMBW)