Автомобільно-дорожній коледж Університету представив на фестивалі Leopolis Grand Prix раритетний автомобіль

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
автомобіль Shevrolet Suburban

2–4 червня 2017 року Львів приймав уже традиційний міжнародний фестиваль класичних автомобілів «Leopolis Grand Prix».

Цьогоріч у фестивалі взяли участь близько 200 екіпажів з України, Польщі, Литви, Австрії, Італії, США, Естонії, Чехії. Україну представляли автолюбителі Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей.

Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка» не оминув цього заходу і представив відвідувачам свій раритетний автомобіль Shevrolet Suburban, який відновили студенти коледжу.

автомобіль Shevrolet Suburban