BEST Lviv запрошує політехніків пройти опитування на тему «А як проходить твоє студентське життя?»

BEST Lviv
Заставка до матеріалу

BEST Lviv – львівський локальний осередок європейської волонтерської студентської організації BEST (Board of European Students of Technologies) – функціонує при Національному університеті «Львівська політехніка». Діяльність осередку спрямована на створення подій та заходів, які надають кар’єрну підтримку й додаткову освіту для студентів.

Зараз BEST Lviv працює над проєктом, який оцінює якість позанавчальних можливостей в Університеті. Студентство – час можливостей та здійснення всіх бажань, тож студентів Львівської політехніки запрошують висловитись, яким вони хотіли б його бачити. Це допоможе організації у розвитку та створенні нових заходів.

Форма повністю анонімна, відповіді буде опрацьовано лише представниками BEST Lviv.

Хочеш змінити своє студентське життя, але при тому нічого не робити? Залиш цю справу нам, а сам просто висловись! Ми обов’язково врахуємо твої побажання і потреби!

Пройти опитування