Бібліотека Університету запрошує на презентацію книги Дари Корній «Пасіка Україна та інші казки з війни»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

10 травня у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться презентація нової книги української письменниці та журналістки Дари Корній «Пасіка Україна та інші казки з війни».

У нових казках Дари Корній українське минуле перепливає в теперішнє, а чарівні й фантастичні істоти оживають у сьогоденні. Та героями нині стають не лише вони, а все і всі, хто має в серці світло й любов до своєї землі. Бо добро й сили світла завжди мають перемагати пітьму. Тут тварини, міфічні істоти й навіть повітряний змій та глиняний півник мають українську душу і стають помічниками наших воїнів. Це казки про війну.

Початок о 17:30. Вхід вільний.