Бібліотека Університету запрошує на презентацію колекції народних музичних інструментів Любомира Кушлика

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

31 травня у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» музикознавець, етномузиколог, член Національної спілки композиторів України Любомир Кушлик презентуватиме частину приватної колекції народних музичних інструментів.

Учасники заходу побачать і почують трембіту, ріг тура, дримби, незвичні свищики, мелодії на музичному глечику, окаринах, деяких різновидах народних сопілок, на фрілці, флоярі, теленках, кувицях, ребрі, дуді, старосвітській бандурі, козобасі, бурдонових бойківських цимбалах та інших інструментах. Охочі кілька хвилин навчаться правильно грати на шумових, ударних інструментах, косі, збагатять свої навики гри на свистунах, гребінчику з папірчиком, очеретинах та інших музичних знаряддях.

Вхід вільний. Початок о 17:30.

Докладніше про гостя – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.