2 та 3 листопада 2019 року баскетбольний клуб «Львівська Політехніка» проведе дві домашні зустрічі з командою «Черкаські Мавпи – 2» у рамках Вищої ліги чемпіонату України.
Початок першого матчу – в суботу о 18:00, другого – в неділю о 12:00.
Зустрічі відбудуться у спорткомплексі Національного університету «Львівська політехніка» за адресою: вулиця Уласа Самчука, 14 (Стрийський парк). Вхід вільний.
![Баскетбольний клуб «Львівська Політехніка»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/7329750412761191659089131821970786760523776n.png?itok=AOeK8Zow)
![Баскетбольний клуб «Львівська Політехніка»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/7193130534010342332699966885011701394046976n.jpg?itok=sGkth33u)