«Бренд моєї громади»: визначено переможців конкурсу учнівських проєктів від кафедри міжнародної інформації

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Фото з нагородження переможців конкурсу

Цьогорічні Наукові фестини Львівської політехніки стали для кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук святом креативності, інновацій та творчого пориву учнів закладів середньої освіти партнерських громад кафедри. 24 квітня на кафедрі відбулись урочистості з відзначення переможців першого конкурсу учнівських проєктів «Бренд моєї громади». Майбутні стратеги-комунікаційники змагались у вміннях формувати інвестиційну, культурну, туристичну привабливість громади й обирали найвідповідніший формат презентації своїх результатів.

До участі в конкурсі зголосилося 46 учнів, які представляли заклади загальної середньої освіти Львівської, Великомостівської, Жовківської міської, Оброшинської та Підберізцівської сільської рад Львівської області, Ямницької сільської ради Івано-Франківської області, Житомирської міської ради, Дубровицької міської та Мізоцької селищної ради Рівненської області.

Конкурсна комісія відібрала найкращі роботи й нагородила авторів грамотами та цінними подарунками. Переможцями визнано:

• І місце:
    • Софія Гнатишин та Юлія Ставична, учениці 11 класу Ямницького ліцею Ямницької сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області;
  • ІІ місце:
    • Ірина Чоба, учениця 9 класу Оброшинського ЗЗСО І–ІІІ ступенів імені Л. Шанковського Оброшинської сільської ради Львівського району;
    • Єлизавета Шило, Христина Городня, Яна Ярема, Святослав Запорожець, учні 10 та 11 класів Верхньобілківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Підберізцівської сільської ради Львівського району Львівської області;
  • ІІІ місце:
    • Марічка Мурша, учениця Чижиківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів імені А. Гнатишина Підберізцівської сільської ради Львівського району Львівської області;
    • Ірина Шийка, учениця 10 класу Великомостівського ліцею Великомостівської міської ради Червоноградського району Львівської області;
    • Ольга Ситнік, учениця 10 класу Жовківського ЗЗСО № 1 Жовківської міської ради Львівського району Львівської області.

Конкурс учнівських проєктів «Бренд моєї громади» є частиною широкої співпраці викладачів кафедри міжнародної інформації зі стейкхолдерами – об’єднаними територіальними громадами. Зокрема, на відзначенні переможців конкурсу взяла участь Оксана Бенцак, начальниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради, голова профільної депутатської комісії.

Зміст такого співробітництва полягає у формуванні теоретичних та практичних засад цілісної стратегії діяльності органів місцевого самоврядування, а також у підготовці фахівців для впровадження й реалізації науково обґрунтованих ініціатив та рішень.

Фото з нагородження переможців конкурсу Фото з нагородження переможців конкурсу Фото з нагородження переможців конкурсу