Студенти четвертого курсу кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Романа Мох, Павло Витрикуш і Ярина Мелянчук успішно завершили факультативний курс Taking Action on Food Security, який тривав упродовж осіннього семестру 2021/2022 навчального року.
Курс уже вдруге реалізується в рамках програми Visiting professor та є авторською розробкою Melanie Miller Foster – керівниці Міжнародної сільськогосподарської програми, представниці Університету штату Пенсильванія.
Студентів безкоштовно зарахували на цей курс із дистанційною формою навчання на освітній платформі Canvas. Вони мали можливість спілкуватися зі студентами з інших країн, долати мовні бар’єри та здобувати справжню освіту для фахівців ХХІ століття.
![Сертифікат Павла Витрикуша](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/27/para/gallery/tur-pens-1.jpg?itok=tbVX0u-j)
![Сертифікат Романи Мох](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/27/para/gallery/tur-pens-2.jpg?itok=j8EEOeFH)
![Сертифікат Ярини Мелянчук](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/1/27/para/gallery/tur-pens-3.jpg?itok=zBb_Xha_)