Для студентів перших-других курсів колегія та профбюро ІТРЕ організувала зустріч із представниками тренінг-центру з підготовки кваліфікованих ІТ-спеціалістів широкого профілю QALight.
Понад годину молоді розповідали про переваги роботи в IT-сфері, різноманітні можливості, які з’являються в нашій країні та й за кордоном для комп’ютерників, стрімке кар’єрне зростання.
Зокрема наголошували на тому, що для цього молодь повинна вже від початку навчання зрозуміти, чого саме прагне і не обмежувати свій розвиток лише університетськими стінами, а старатися якомога більше здобути знань, за допомогою різноманітних тренінгів, навчальних курсів і, що теж важливо для дальшого успіху, – вивчати іноземні мови на досить високому рівні.
Всі охочі навчатися у тренінг-центрі QALight заповнили анкети та пройдуть відповідну співбесіду.
![зустріч із представниками тренінг-центру](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/5/para/gallery/img0626.jpg?itok=vIngtBb-)
![зустріч із представниками тренінг-центру](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/5/para/gallery/img0633.jpg?itok=EFcWTyWh)
![зустріч із представниками тренінг-центру](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/5/para/gallery/img0640.jpg?itok=EAZi5wZT)
![зустріч із представниками тренінг-центру](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/5/para/gallery/img0643.jpg?itok=uI1l46K6)