Де взяти гроші на стартап: очільник Tech StartUp School Назар Подольчак про актуальні проблеми стартаперів

Медіаплатформа Rist
Скріншот з відеозапису

У подкасті Rist з Ольгою Ферендович та Назаром Подольчаком, засновником Tech StartUp School і професором Національного університету «Львівська політехніка», завідувачем кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку, обговорювали актуальні питання стартапів у 2024 році.

Слухачі дізнаються про те, чи варто запускати стартап під час війни, які проблеми виникають у стартаперів і як тестувати прототипи. Назар Подольчак поділився своїм досвідом та порадами щодо того, як правильно запустити стартап і де знайти фінансування.

Розглянуто роль університетів у сучасному світі та їхню взаємодію з бізнесом, а також – як стартапи впливають на економіку.

Не пропустіть поради для українських стартаперів, які прагнуть вижити і процвітати у ці непрості часи!