«Діловий етикет: як справити гарне враження»: на кафедрі МО відбувся методичний семінар-тренінг для працівників

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото із заходу

25 вересня 2024 року на кафедрі менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки відбувся методичний семінар-тренінг для працівників, який провела доцентка кафедри МО Ольга Корицька.

Етикет – це гарне подання себе. Це поєднання культури, інтелекту, харизми, почуття гумору, вміння швидко приймати рішення. Чи важливо це для сучасної людини, особливо викладача – знати і використовувати базові навички ділового етикету, вміти справляти гарне перше враження? Звичайно!

Перше враження є фундаментом уявлення про людину. Тож присутні на цьому семінарі:

• навчились формувати своє перше враження про незнайому людину;
  • обговорили техніку ефективного першого враження за «Правилом 12» від І. Міснера;
  • потренувалися виконувати «Правило 12» на прикладі Джека Ма;
  • визначили, що є найголовнішим для формування позитивного першого враження разом із Різ Візерспун та головною героїнею фільму «Білявка в законі».

Обговорювали, спілкувалися, навчалися. За відгуками присутніх, семінар був цінним, цікавим та веселим і закінчився надто швидко…

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу