9 лютого 2024 року Національний університет «Львівська політехніка» приймав у своїх стінах дітей внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій (м. Мелітополь). Ці діти – учасники проєкту «Табір майбутніх професій» з ІТ-напряму.
Мета табору – ознайомити дітей з перспективними ІТ- сферами, допомогти визначити, яка з них їм ближча, навчити основам геймдеву, 3D-графіки та штучного інтелекту, розвинути їхні м’які навички, а також – допомогти знайти нових друзів та відкрити для себе нові можливості.
Допомогти школі та її учасникам у реалізації поставлених завдань зголосились Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації, Tech StartUp School, а також Музей історії Львівської політехніки. Тож учні відвідали музей, Актову залу та залу Захарієвича головного корпусу Університету, а також дослідили навчальні й дослідницькі можливості Tech StartUp School. Зокрема, у стартап-школі можна було ознайомитись із можливостями й досягненнями в галузі робототехніки та 3D-моделювання і друку.
Вже заплановано подальшу співпрацю нашого університету й «Табору майбутніх професій» та сприяння внутрішньо переміщеним дітям у виборі їхнього майбутнього фаху.
![Фото з відвідин Львівської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/2/14/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2024-02-0917-06-56-597.jpg?itok=Suog0E2-)
![Фото з відвідин Львівської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/2/14/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2024-02-0917-06-57-070.jpg?itok=C34dxUKO)
![Фото з відвідин Львівської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/2/14/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2024-02-0917-06-57-710.jpg?itok=7a4VBOkf)
![Фото з відвідин Львівської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/2/14/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2024-02-0917-06-58-179.jpg?itok=SNvdl9v-)
![Фото з відвідин Львівської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/2/14/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2024-02-0917-06-58-423.jpg?itok=buFOyPvg)
![Фото з відвідин Львівської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/2/14/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2024-02-0917-07-00-358.jpg?itok=hwYanp5N)
![Фото з відвідин Львівської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/2/14/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2024-02-0917-07-01-505.jpg?itok=G26ggvCT)
![Фото з відвідин Львівської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/2/14/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2024-02-0917-07-01-804.jpg?itok=uEhZ7LIb)
![Фото з відвідин Львівської політехніки](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/2/14/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2024-02-0917-07-02-169.jpg?itok=n1X1uVyf)