Студенти кафедри фінансів НУ «ЛП» разом з викладачем к.е.н., доц. каф. Курило Оксаною Богданівною мали змогу побувати у царині Девелоперської компанії «Моя Країна», яка виступає забудовником житлового комплексу «Національний» по вул. Стрийській, 108. Очолює цю молоду команду - економіст, успішний підприємець, політичний та громадський діяч Володимир Пекар.
Студенти змогли наочно побачити та почути про особливості діяльності компанії та ознайомитись з її основними пріоритетами. Співзасновниця компанії та досвідчений менеджер з управління та продажу нерухомості Мар’яна Івашків розповіла про правові аспекти та тонкощі у роботі з потенційними клієнтами та інвесторами. В процесі зустрічі студенти, за уважність, мали змогу отримати подарунки, а також завдання від керівництва компанії.
![на екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/kurylo2.jpg?itok=KaiHodpY)
![на екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/kurylo3.jpg?itok=teh5Sp3f)
![на екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/kurylo4.jpg?itok=UE6O8lxj)