Для магістрів ІППТ провели гостьову лекцію про гранти і їхню роль у розвитку громад

Інститут підприємництва та перспективних технологій
Скріншот з онлайн-лекції

4 листопада 2022 року на запрошення керівництва Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» доктор економічних наук Андрій Пелехатий провів гостьову лекцію для магістрів освітніх програм «Територіальний маркетинг» і «Фінанси, банківська справа та страхування» на тему «Поняття грантів, їх роль у розвитку громад та в соціальному підприємництві».

Лектор визначив сутність проєкту, розкрив його характерні особливості, окреслив проблеми, на розв’язання яких він спрямований, показав структурні елементи проєкту та особливості їхнього заповнення.

Магістри першого року навчання мали змогу отримати відповіді на свої запитання від науковця та практика у розробленні проєктів.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції