Доцент кафедри ПМВ Олег Цебенко – переможець університетського конкурсу «Найкращий молодий вчений року»

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото із вручення диплома

Доцент кафедри політології та міжнародних відносин, заступник голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Олег Цебенко став переможцем конкурсу «Найкращий молодий вчений року» за результатами 2023 року в номінації «Гуманітарні науки: історія, філософія, право, соціологія, соціальна робота, політологія».

Конкурс проходить щорічно на підставі наказу ректора Університету за результатами наукових здобутків молодих вчених Львівської політехніки. На засіданні Вченої ради, що відбулось 25 червня 2024 року, ректор професор Юрій Бобало привітав переможців конкурсу та вручив дипломи.

Фото із вручення диплома Диплом переможця конкурсу