Доцентка кафедри ДОА прочитала лекцію учасникам пленеру для студентів-архітекторів у Хелмно (Польща)

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
Фото з лекції

11 липня на запрошення організаторів 18-го Загальнонаціонального виїзного пленеру для студентів-архітекторів, що триває у місті Хелмно (Польща), доцентка кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» Ореста Ремешило-Рибчинська прочитала лекцію на тему «Архітектура Львова».

Під час презентації спікерка розповіла про багатство історичних стилів та культурних впливів, які сформували унікальний архітектурний образ нашого міста, а також показала визначні пам’ятки Львова.

Лекцію мали нагоду прослухати учасники пленеру, студенти з різних архітектурних шкіл Польщі, мешканці та гості міста Хелмно.

15 липня заплановано провести ще одну лекцію Орести Ремешило-Рибчинської на тему «Архітектура магнатських резиденцій 17–18 ст. в Україні».

Афіша заходу Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції