11 липня на запрошення організаторів 18-го Загальнонаціонального виїзного пленеру для студентів-архітекторів, що триває у місті Хелмно (Польща), доцентка кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» Ореста Ремешило-Рибчинська прочитала лекцію на тему «Архітектура Львова».
Під час презентації спікерка розповіла про багатство історичних стилів та культурних впливів, які сформували унікальний архітектурний образ нашого міста, а також показала визначні пам’ятки Львова.
Лекцію мали нагоду прослухати учасники пленеру, студенти з різних архітектурних шкіл Польщі, мешканці та гості міста Хелмно.
15 липня заплановано провести ще одну лекцію Орести Ремешило-Рибчинської на тему «Архітектура магнатських резиденцій 17–18 ст. в Україні».
![Афіша заходу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/12/para/gallery/doa-02.png?itok=QVHqAJPI)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/12/para/gallery/doa-012.jpg?itok=LzAXni3o)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/12/para/gallery/doa-032.jpg?itok=lSrwUZ0D)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/12/para/gallery/doa-051.jpg?itok=ZZD5pE6s)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/7/12/para/gallery/doa-061.jpg?itok=uIrX9GtN)