Доцентка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Мар’яна Руда стала однією з учасниць програми ONLY (Open a New Leader in Yourself), запропонувавши проєкт щодо розвитку соціального підприємництва серед студентської молоді в контексті сталого розвитку та зеленого відновлення економіки України.
Освітня програма ONLY для працівниць закладів вищої освіти України має на меті допомогти їм розвивати лідерство та інновації в українських вишах. Участь у проєкті дає змогу втілити цікаві ідеї та стати агентами змін в академічній спільноті.
20 березня на стратегічній сесії, яку модерував Павло Шеремета (засновник Києво-Могилянської бізнес-школи, колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України), говорили про особливості формування стратегії університету, місію та візію, цінності, що мають бути простими і зрозумілими, про точки диференціації та унікальність, але головне – про готовність до нових викликів сьогодення.
Проєкт реалізує Kingston University, Національний університет «Львівська політехніка» і Tech StartUp School за підтримки British Council Ukraine у рамках програми Going Global Partnerships Gender Equality Partnerships.
![Фото із заходу програми](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/21/para/gallery/zmd-img20240320101526.jpg?itok=QZ8BhivD)
![Фото із заходу програми](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/21/para/gallery/zmd-img20240320122655.jpg?itok=2lW6ogT1)
![Фото із заходу програми](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/21/para/gallery/zmd-img20240320152505.jpg?itok=0DRvKa24)
![Фото із заходу програми](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/3/21/para/gallery/zmd-img20240320154644.jpg?itok=Gy1qzA04)