Доцентові ІКТА присуджено премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим за 2018 рік

За матеріалами порталу «РБК-Україна»
нагорода

Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому проект постанови № 9410 «Про присудження премії Верховної Ради найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2018 рік».

Таким чином нардепи схвалили присудження 20 премій парламенту найталановитішим молодим науковцям  України за минулий рік.

Зокрема, за роботу «Модифіковані генератори імпульсних послідовностей для імплементації у складові спеціалізованих сучасних апаратних засобів і сенсорних систем» премію присуджено кандидату технічних наук, доценту кафедри безпеки інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Костіву Юрію Михайловичу.

Розмір премії становить 20 тисяч гривень.