Два проєкти політехніків стали переможцями конкурсу «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень»

Національний фонд досліджень України
Заставка до матеріалу

Наукова рада Національного фонду досліджень України затвердила рейтинговий список проєктів-учасників та список переможців конкурсу «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень».

• Загальна кількість поданих на конкурс заявок – 28.
  • Кількість заявок, які пройшли наукову та науково-технічну експертизу – 13.

Переможцями конкурсу «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень» стали 10 проєктів. Два з них подано науковцями Національного університету «Львівська політехніка»:

• Розробка гідрогелевих засобів надання невідкладної допомоги при проникних пораненнях черевної порожнини в межах створення центру досліджень нових полімерних матеріалів для медицини; науковий керівник – Самарик Володимир Ярославович, д.х.н., професор, професор кафедри органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій;
  • Інноваційні комплексні підходи для відновлення транспортних споруд; науковий керівник – Бліхарський Зіновій Ярославович, д.т.н., професор, професор кафедри будівельних конструкцій та мостів Інституту будівництва та інженерних систем.

Національний фонд досліджень України вітає переможців і розпочинає процедуру укладання договорів про надання грантової підтримки задля забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору, розбудови вітчизняної дослідницької інфраструктури.